O firmie / Oferta / Alfer / Wuvio / Białe Certyfikaty / Praca / Kontakt / Rodo

Venti Oelde - Polska

Venttech oferuje na rynek Polski produkty firmy Venti Oelde - Ventilatorenfabrik Oelde GmbH - producenta systemów wentylacyjnych.

Firma Ventilatorenfabrik Oelde GmbH została utworzona w roku 1930 w miejscowości Oelde w zachodnich Niemczech i od początku jest firmą rodzinną. Łącznie zatrudnia 280 pracowników z kapitałem zakładowym w wysokości 6 milionów Euro i obrotem w granicach 60 milionów euro. Siłą firmy VentiOelde jest to, że nie ma w swej ofercie skatalogowanych wentylatorów tylko każdy wentylator dobierany jest indywidualnie dla danego procesu czy podanych parametrów.

Dzięki rozbudowanemu działu technicznemu możemy dowolnie modelować wentylatory oraz tworzyć dokładnie takie, które będą posiadały optymalne warunki pracy w zadanym punkcie. Potrafimy również wykonać dla starych wentylatorów nowe zaawansowane technologicznie wirniki pozwalające uzyskać lepsze parametry wyjściowe przy tej samej obudowie i mocy silnika. Od samego początku 100% produkcji zlokalizowana jest w Oelde co przekłada się na jakość oferowanych urządzeń - przez 85 lat produkcji nie mieliśmy awarii wentylatora będącej następstwem złego wykonania lub złego projektu.

nasze atuty

nowoczesne
technologie
wieloletnie
doświadczenie
dedykowane
rozwiązania
profesjonalny
serwis
Zdolności inżynieryjne, serwisowe oraz duże doświadczenie wpływają na ciągły rozwój i unowocześnianie proponowanych rozwiązań. Dzięki doskonałej znajomości urządzeń czołowych producentów światowych możemy uszyć instalację dla klienta wykorzystując najlepsze elementy.

siedziba

© Venttech Michał Jąder 2022 - www.venttech.pl Logo & realizacja -