O firmie / Oferta / Wuvio / Savic / Białe Certyfikaty / Praca / Kontakt / Rodo

WuvioVenttech oferuje na rynek Polski produkty firmy Wuvio - dostawcy nowoczesnych systemów redukcji i kontroli pylenia materiałów sypkich.

Wuvio to holenderska firma high-tech, której misją jest: "czyste i zdrowe środowisko dla wszystkich". Uważamy, że rozwiązanie problemu pyłu w przemyśle musi być łatwe, opłacalne i mające jak najmniejszy wpływ na środowisko.


W tym celu oferujemy naszym klientom biodegradowalne produkty do ograniczenia pylenia:

Wuvio oferuje rozwiązania zmniejszające uciążliwość pyłu i straty materiału podczas wszystkich etapów przechowywania i przeładunku. Rozwiązania te dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i sytuacji u klienta:


Nasz produkt wiążący Eco Crust otrzymał nagrodę Eko-Innowacji (holenderskiego rządu) oraz nagrodę 2018 Bulk Handling Safety Award przyznawaną przez komisje IBJ.


Do naszych największych klientów należą firmy takie jak terminale przeładunkowe, firmy zajmujące się recyclingiem, producenci energii i zajmujący się biomasą, składy popiołów, górnictwo minerałów i metali, przemysł stalowy i roboty drogowe/ budowlane. Aby wyprzedzić naszych konkurentów, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój. Wuvio podchodzi do każdego klienta i zagadnienia indywidualnie i jest w stanie znaleźć rozwiązanie dla każdego problemu pylenia w łańcuchu logistycznym i przetwórczym.

Jak działamy w Wuvio?

nasze atuty

nowoczesne
technologie
wieloletnie
doświadczenie
dedykowane
rozwiązania
profesjonalny
serwis
Zdolności inżynieryjne, serwisowe oraz duże doświadczenie wpływają na ciągły rozwój i unowocześnianie proponowanych rozwiązań. Dzięki doskonałej znajomości urządzeń czołowych producentów światowych możemy uszyć instalację dla klienta wykorzystując najlepsze elementy.

siedziba

© Venttech Michał Jąder 2024 - www.venttech.pl Logo & realizacja -